Domů » Inspirace » 4 situace, kdy vám přijde vhod nábytek na míru

4 situace, kdy vám přijde vhod nábytek na míru

Čvn 30, 2018
Publikoval:
158 přečtení

Čeká vás zařizování nového bydlení nebo vám jen přestalo vyhovovat vybavení toho stávajícího? Než se pustíte do nákupu nového nábytku, který na vás kouká z aktuálního katalogu nejmenovaného řetězce, zvažte pořízení nábytku na míru. O zakázkovou výrobu je v posledních letech velký zájem i v řadách zákazníků, kteří by ještě relativně nedávno o takovém řešení ani neuvažovali. Jaké výhody nabízí?

1) Když máte malé nebo atypické bydlení

Nábytek na míru je jasnou volbou pro každého, koho trápí nedostatek prostoru. V menších bytech je často nutné využít každičký centimetr čtvereční, což je jedná z hlavních výhod zakázkové výroby. To samé samozřejmě platí pro místnosti atypických tvarů. Díky nábytku na míru využijete potenciál svého bydlení naplno a nebudete muset dělat kompromisy jako v případě sériově vyráběného zařízení.

2) Když máte zdravotní omezení

Kontakt na truhláře přijde vhod i lidem, kteří si chtějí bydlení přizpůsobit svým potřebám ze zdravotních důvodů. Pro tělesně postižené osoby je nábytek na míru jediným řešením, jak doma zvládat běžné činnosti bez asistence.

3) Když toužíte po nevšedním interiéru

Sériově vyráběný nábytek je jistě velmi pěkný na pohled, ale jako obrovskou nevýhodu můžete vnímat fakt, že není ani trochu originální. V případě zakázkové výroby se můžete na budoucí podobě nábytku do značné míry podílet a nechat si vyrobit zařízení, které nemá nikdo jiný. Sami si vyberete materiály, barvy dekoru i detaily v podobě madel či klik. O výjimečném vzhledu nábytku na míru se můžete přesvědčit například na stránkách renomovaného truhlářství Praha.

4) Když chcete vysokou kvalitu

Máte snad obavy, že vám katalogový nábytek nevydrží tak dlouho, jak byste si přáli? To je docela možné, neboť kvalita daného sortimentu nebývá příliš valná. Jinými slovy – od nábytku nižší a střední cenové kategorie nečekejte zázraky. V tomto směru je mnohem lepší volbou zakázková výroba, v rámci které si kvalitu materiálů zvolíte dle vlastního uvážení. Takový nábytek vám může vydržet třeba po celý život!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *