Domů » Inspirace » Domov a dovolená aneb na co nezapomenout

Domov a dovolená aneb na co nezapomenout

Kvě 30, 2018
Publikoval:
110 přečtení

Dovolená – těšíme se, jak se opálíme, jak si odpočineme. Pro muže je plánování dovolené bezproblémové. Ženy ale začínají s blížícím se termínem dovolené trochu panikařit a zmatkovat, zda mají hotové vše, co chtěly hotové mít. Přitom oba nesmějí zapomenout na to nejdůležitější – na domov, který se bude muset pár dní obejít bez nich.

Prázdný domov versus hlídač

Pokud máte třeba mladšího brášku, sestřičku nebo někoho z rodiny, kdo si potřebuje odpočinout od rodičů a pro koho týden samotný v bytě bude také takovou dovolenou, určitě vám s radostí vaše hnízdečko pohlídá. Pro vás to totiž znamená méně starostí a můžete se tak hravě soustředit pouze na balení na dovolenou. O váš domov totiž bude dobře postaráno a bude mít toho správného hlídače.

Nenašli jste žádného hlídače a váš domov přeci jen zůstane na pár dnů sám samotinký? Potom vás čeká více starostí, před odjezdem na dovolenou totiž musíte udělat pár nezbytností, aby váš návrat z dovolené nebyl jako tvrdý návrat do reality.

Seznam co nezapomenout:

  • Pokud máte žaluzie, nebo závěsy, půlku oken zatáhněte. Do vašeho domečku / bytečku se nedostane tolik sluníčka.
  • Nezapomeňte vypnout elektrické zásuvky, které by byly zbytečně zapojené. Vhodné je vytáhnout z elektriky zásuvky k televizi, kvůli bouřce, která by vám mohla televizi, internet apod. „vypálit“.
  • Zalijte kytky. Přece nechcete, aby vaše krásné pěstěné palmy trpěly, než se jim vrátíte domů.
  • Vyneste koš. Přijde vám to jako nesmysl, že i takový detail je v tomto seznamu? Víte, kolikrát se stalo, že náš milovaný muž vyhodil do odpadkového koše např. maso a v klidu jsme odjeli pryč? Ten zápach po týdnu, co jsme se vrátili, vám nepřeji zažít.
  • Vypněte bojler na vodu. Zbytečné, když není rodina doma.
  • Dveře otevřené. Pozor- myšleno v bytě / domě! Tím, že budou pořád zavřená okna, se nebude větrat. Je zbytečné mít všude zavřené dveře. Můžete se totiž vrátit domů a zjistit, že v rozích pokojů máte plíseň. Nechte dveře otevřené, zejména pak do koupelny, kde je vlhko.

Napadá vás ještě něco, co jsme v našem seznamu zapomněli napsat? 

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *