Domů » Inspirace » Exotický balkon

Exotický balkon

Čvn 7, 2018
Publikoval:
106 přečtení

Nemůžete si letos dovolit drahou dovolenou na Havaji, Zanzibaru ani Maledivách? Nezoufejte. Máme pro vás tip, jak si přinést trochu exotiky přímo k vám domů. Užijte si léto plné zábavy s exotikou na balkoně!

Havajská party

Využíváte balkon spíše jako skladiště nepotřebných věcí? Právě nastal čas balkon uklidit a udělat z něj party prostor. Mládí vpřed, nikdo a nic nám nebrání. Základem je palma samozřejmě, když už ne živá, tak alespoň ta nafukovací, která bude vypadat ještě více vtipně. Samozřejmostí je také malý nafukovací bazének, do kterého se s vašimi přáteli sotva vejdete, ale na zchlazení nohou vám to postačí. Udělejte u sebe doma „pravou a nefalšovanou“ havajskou party. Nezapomeňte na květinový náhrdelník a podprsenky z kokosu!

Inspirace na Pinterestu

Pokud nemáte představivost, ale tenhle nápad vás nadchnul, mrkněte třeba na námi oblíbenou stránku Pinterest. V tomto virtuálním světě najdete nekonečně mnoho inspirace, tipů a návodů, jak si přivést exotiku k sobě na balkon. Některé fotografie můžete najít také na Instagramu, kde se tento nápad šíří rychlostí blesku.

Tip na závěr: Chybí vám zvuk moře? Využijte, že žijeme v době moderní techniky. Jednoduše si zvuk moře a příjemné melodie z vašich oblíbených destinací stáhněte do mobilu a na balkon dejte mini reproduktor.

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *