Domů » Inspirace » Jak postupovat při výběru instalatéra? Přečtěte si, podle čeho poznáte odborníka

Jak postupovat při výběru instalatéra? Přečtěte si, podle čeho poznáte odborníka

Srp 9, 2018
Publikoval:
143 přečtení

Čas od času využije služby profesionála snad úplně každý, a to dokonce i v případě, že je jeden z členů domácnosti vyhlášený kutil a opravář. Někdy zkrátka není zbytí a je vyžadována vysoká míra odbornosti. Dotáhnout kohoutek je totiž jedna věc a komplikovaná oprava vodovodního systému druhá. Ale jak si při výběru instalatéra počínat a na základě čeho poznat, že jde o skutečného mistra ve svém oboru? Budete-li se držet následujících doporučení, určitě nešlápnete vedle a vyhnete se mnoha nepříjemnostem.

Obor, ve kterém se nesmí chybovat

Ať už jde o vodo či plynoinstalace, sebemenší chyba vás bude stát spoustu peněz a nervů. Proto instalatéra vybírejte důsledně a i když nemáte času nazbyt, snažte se porovnat alespoň několik nabídek. Profesionál se nevyznačuje pouze slušivými montérkami a velkým kufrem s nářadím – důležité jsou předchozí zkušenosti, reference a v neposlední řadě cena. V případě podezřele nízké ceny zpozorněte, může znamenat fušerský přístup dotyčného řemeslníka.

Od všeumělů raději ruce pryč

Instalatéři a topenáři Liberec z řemeslnického cechu EKOMPLEX upozorňují, že instalatérství je velmi rozsáhlý obor a řemeslníci se obvykle úzce specializují. Pokud vám někdo nabídne, že se postará o vaše bydlení od A do Z, buďte ostražití.

Profesionální instalatéři se většinou zabývají pouze jedním odvětvím, musí sledovat trendy a průběžně si rozšiřovat znalosti. Jestliže někdo tvrdí, že zvládá vše, pravděpodobně to nebude na vysoké úrovni.

Proč chtít instalatéra z EKOMPLEXU?

Chcete-li mít jistotu, že při výběru instalatéra nešlápnete vedle, obraťte se na řemeslnický cech EKOMPLEX, jehož členové působí v rámci celé ČR. Instalatéři s dlouholetými zkušenostmi a odbornou kvalifikací mají mnoho referencí a nabízí komplexní služby od drobných oprav až po náročné práce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *