Domů » Interiér » Zahrádka v bytě

Zahrádka v bytě

Dub 18, 2018
Publikoval:
123 přečtení

Ne každý má to štěstí a má krásný dům s velkou zahradou. Pokud stejně jako já bydlíte v malinkém bytě v centru města, nemáte moc prostoru na to, abyste si domů vzali aspoň kousek přírody a udělali si vlastní zahrádku. Jsou ale způsoby, jak toho docílit.

Zahrádka na balkoně

Balkon! Taková malá předzahrádka tvého bytu, který může být využitý mnohem lépe než jako odkládací prostor na věci, které běžně nevyužíváte. Co třeba si tam vytvořit mini zahrádku, kde budete mít bylinky, v květináči rajčata, jahody, nebo dokonce citrony? V dnešní době není nic nemožné.

Kousek přírody

Pokud nemáte balkon, nezoufejte, ani to vám nezabrání v tom, abyste měli doma kousek přírody. Jak třeba využíváte prostor na digestoři? Kromě toho, že je to lákadlo na prach, může to být to pravé místo pro vaše bylinky v květináči, které zároveň budete mít při vaření po ruce.

Čerstvé řezané květiny jsou základ, a hlavně především pro ty, které mají zeleně v bytě nedostatek. Váš byt krásně provoní a takové nádherné květiny jsou zároveň dekorací, která nikdy neomrzí. Co třeba ji dát vedle televize? Budete ji mít pořád na očích a prostor kolem televize nebude tak „smutný“ a nevýrazný.

Máte doma široké parapety? Ha! Skvělá zpráva. I ty se totiž dají změnit mávnutím kouzelného proutku a vytvořit z nich prostor, který se dá „přírodně“ využít. Uznejte, stejně máte v jarních a letních měsících okna pořád otevřená, ne? Proč toho tedy nevyužít a sazenice, které byste normálně dali na balkon, nedáte třeba na parapety? 

Vidíte, stačí trocha představivosti a malou zahrádku  můžete mít i doma. 

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *