Domů » Stavba a rekonstrukce » Čistička odpadních vod za málo peněz
zakra cov

Čistička odpadních vod za málo peněz

Lis 27, 2019
Publikoval:
545 přečtení

Společnost Zakra je projekční kancelář, která se zaměřuje na projekty typu ČOV, vodovodních přípojek a podobně pro koncové uživatele. Tedy nikoli velké firmy ale povětšinou přímo rodinné objekty. Vlastníte-li rodinný domek a přemýšlíte nad pořízením ČOV, rozhodně omrkněte jejich nabídku.

ZAKRA se pohybuje na poli ČOV a dalších vodohospodářských řešení již roky a úspěšně obsloužila již stovky klientů, kteří ji doporučují dále. Specialisté vám pomohou s celkovým uchopením vaší situace – prozkoumáním místa, potřeb a specifických žádostí, podle kterých se následně vybírá typ ČOV i její provedení.

Poskytuje skutečný fullservis, kdy se klient prakticky nemusí starat o nic. Od prvotní dokumentace, přes vyřízení požadavků úřadů, získání povolení, samotnou realizaci i následující servis. Navíc za velmi příznivé ceny, jaké na trhu nejsou obvyklé. Každý případ si žádá individuální přístup a to se v mnoha případech dokáže velice prodražit. Není tomu tak u společnosti ZAKRA, která v tomto ohledu vyšla všem zákazníkům velmi vstříc. V cenové hladině 5-10 tisíc naprosto bezkonkurenční.

Už jen za samotné vyřizování oficialit, které dokážou člověku skutečně otrávit den, to stojí! Tím to ale zdaleka nekončí. Uvidíte sami. Prvotní konzultace je zdarma a tak ji neváhejte využít.

Podívejte se pro více na web ZAKRY.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.