Domů » Stavba a rekonstrukce » Hluk přece nemá smysl, kdo by ho chtěl ještě dnes poslouchat?

Hluk přece nemá smysl, kdo by ho chtěl ještě dnes poslouchat?

Zář 12, 2018
Publikoval:
166 přečtení

Dnešní doba nabízí hluku doslova až až, proto je třeba mu předcházet. Pokud žijete v trochu živější čtvrti, určitě vás ruší nejen děti z mateřských školek, ale také projíždějící kamiony nebo větší nákladní automobily. A právě v tom případě jistě začnete řešit, jak celé věci učinit přítrž, protože chcete odpoledne odpočívat, a především v nočních hodinách nerušeně spát. Takže jak na to, když se řekne odhlučnění?

Rozhodně nemusí jít o nějakou tlustou izolační stěnu

V současné době máme na trhu řadu materiálů, které nabídnou skvělou zvukovou izolaci a rozhodně nezaberou tolik místa, kolik by se dalo očekávat. Totiž, třeba i malá vzduchová mezera, která je moderním trendem ve světě izolací a oddělí samotnou izolaci od vnější stěny, významně přispěje k výbornému efektu. Někdy stačí jen pár decibelů, jindy vás obtěžuje trochu hlučnější soused – ale v rámci nočního klidu na něj nic použít nemůžete, navíc městská policie je mnohdy v takových případech také bezzubá. Poradit si tak bohužel musíte po svém. Odhlučnění stěny ale nemusí vyjít na statisíce a současně může být hotové ve velmi krátkém termínu…

Nebojte se jednat, protože už brzy si můžete užívat nádherné ticho, které protrhnou jen zvuky zpívajícího ptactva. Vsaďte na skutečné profesionály, kteří si poradí i při problémech s nekvalitním materiálem sousedících stěn nebo podlahy. Řešení jsou dostupná nejen pro domácnosti, ale třeba i kanceláře, protože soustředit se na práci vyžaduje značný klid. Odhlučnění skladu nebo kavárny je také důležité, zvláště když máte prosperující podnik a najednou se v sousedství objeví provozovna, jejíž decibely obtěžují hosty. Nemusíte zdlouhavě řešit otázku jak na odhlučnění, vše totiž budete mít v jednom balíčku a opravdu rychle! Na klíč, tedy doslova a do písmene od A do Z!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *