Domů » Doplňky » Stín je skutečně nadevše, a to nejen během parných letních víkendů

Stín je skutečně nadevše, a to nejen během parných letních víkendů

Zář 10, 2018
Publikoval:
136 přečtení

Markýzy, rolety, žaluzie. Vše přijde vhod, když zrovna máme nad třicet stupňů Celsia ve stínu a hledáme způsoby, jak se co nejlépe ochladit. Stín se v takových chvílích vyvažuje zlatem, je proto třeba myslet dopředu. Instalace stínících zařízení není vůbec náročná záležitost, zručný řemeslník vše zvládne během jednoho odpoledne – a nebudete tak zbytečně na nic čekat…

Útulný interiér a bezpečí v jednom balení, myslete i na zateplení

Pozor, nové venkovní rolety mají spoustu různých výhod a nepatří mezi ně jen prostý stín a ochrana před prudkými slunečními paprsky! Je totiž třeba ocenit víceúčelovost takových rolet, které mohou posloužit i jako další bariéra proti nenechavcům nebo zvuková izolace. Pokud žijete v rušnější čtvrti nebo máte okna do silnice, nemusíte se  přece nechat zbytečně rušit ze spaní. Nezáleží na tom, jestli půjde o maličkou lodžii, prostorný balkon nebo prostě jen okno, které směřuje někam, kde není právě klid. Možností je totiž celkem dost, rolety jsou plastové i pružinové, nabízí se třeba i moderní bambusové. Proč nedat šanci „novým“ a ryze přírodním materiálům, že? Navíc, platí, že za kvalitní rolety nemusíte dát celou výplatu, využít akční slevy rozhodně není od věci.

Levné vertikální žaluzie přinášejí zajímavé možnosti, přičemž dřevěná tkanina nebo poctivé látky ze západní Evropy jsou jen pomyslnou špičkou ledovce. Jednoduché ovládání pomocí šňůrky a řetízku se bude líbit i dětem, nebojte se, nehody tu určitě nehrozí. A cenová hladina je zde skutečně příjemná, protože atraktivní nabídka začíná v řádu stokorun za metr. Stačí jen proměřit okno a nastavit základní parametry objednávky. Samozřejmostí je výběr směru stahování a pokud nejste kutil, tak se nabízí i odborná montáž. Ne každý totiž zvládne bezproblémově instalovat žaluzie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *