Domů » Inspirace » Lenošení u krbu – polštářová bitva

Lenošení u krbu – polštářová bitva

Led 17, 2019
Publikoval:
153 přečtení

Konečně jsme se dočkali! Je zpátky období lenošení u krbu, poslouchání nádherného zvuku praskajícího dříví a relaxu, který se nám takto dostává jen v zimních mrazivých měsících. Pořiďte si pořádné posezení, které vám potěšení z lenošení u krbu ještě více znásobí.

Houpací křeslo

Krb, knížka s fascinujícím příběhem, šálek horkého čaje nebo kávy, co vám ještě chybí? Na takové lenošení je skvělé například houpací křeslo, které je samo o sobě doplňkem interiéru. My jsme si zamilovali houpací křesla rustikálního vzhledu, co vy?

Sedací pytle

Sedací pytle se skvěle hodí do dětských pokojů, kde slouží nejen jako místo k posezení, ale také jako odkládací prostor dětí. Do pytle každý příjemně zapadne a posezení v něm je velmi pohodlné. I z tohoto důvodu je skvělou volbou pro krbové lenošení.

Pravá polštářová bitva

Udělejte z vašeho krbu největší přednost obýváku. Vytvořte si svůj vlastní relaxační koutek s chlupatou huňatou dekou, která vás příjemně zahřeje a spoustu polštářů v podobném stylu. Nezapomeňte však vše sladit do jedné barvy. A teď už jen utéct od reality, vypnout a užívat si poklidného večera.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *