Domů » Inspirace » Lenošení u krbu – polštářová bitva

Lenošení u krbu – polštářová bitva

Led 17, 2019
Publikoval:
67 přečtení

Konečně jsme se dočkali! Je zpátky období lenošení u krbu, poslouchání nádherného zvuku praskajícího dříví a relaxu, který se nám takto dostává jen v zimních mrazivých měsících. Pořiďte si pořádné posezení, které vám potěšení z lenošení u krbu ještě více znásobí.

Houpací křeslo

Krb, knížka s fascinujícím příběhem, šálek horkého čaje nebo kávy, co vám ještě chybí? Na takové lenošení je skvělé například houpací křeslo, které je samo o sobě doplňkem interiéru. My jsme si zamilovali houpací křesla rustikálního vzhledu, co vy?

Sedací pytle

Sedací pytle se skvěle hodí do dětských pokojů, kde slouží nejen jako místo k posezení, ale také jako odkládací prostor dětí. Do pytle každý příjemně zapadne a posezení v něm je velmi pohodlné. I z tohoto důvodu je skvělou volbou pro krbové lenošení.

Pravá polštářová bitva

Udělejte z vašeho krbu největší přednost obýváku. Vytvořte si svůj vlastní relaxační koutek s chlupatou huňatou dekou, která vás příjemně zahřeje a spoustu polštářů v podobném stylu. Nezapomeňte však vše sladit do jedné barvy. A teď už jen utéct od reality, vypnout a užívat si poklidného večera.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *