Domů » Inspirace » Záclony a povlečení vytvoří útulnou atmosféru

Záclony a povlečení vytvoří útulnou atmosféru

Srp 9, 2018
Publikoval:
133 přečtení

Aby dům byl domovem, musí se v něm rodina cítit příjemně. To, co vdechne harmonickou atmosféru vašemu pokoji není nábytek, ale doplňky! Ani dnes nepodceňujte výběr záclon a povlečení. Umí změnit vzhled celé místnosti. Patří i k vám domů!

Moderní záclony vypadají úžasně

Před několika lety se v moderních interiérech začaly záclony nahrazovat žaluziemi. A co udělali majitelé takového bytu nebo domu? Rychle se k záclonám vraceli! Žaluzie jsou dobrým stínícím prvkem, ale nikdy neumí dodat pokoji vlídnost a útulnost. Abychom měli dostatek světla, žaluzie přes den vytahujeme a uvnitř chybí pocit soukromí. Záclony patří do každého bytu bez ohledu na to, do jakého trendu má laděný interiér. S moderními kusy záclon se vůbec nemusíte obávat kombinace se žaluziemi! Obojí má v pokoji své nezastupitelné místo a svou funkci.

Povlečení pro krásnou noc

Není ve vaší domácnosti místo, kde byste trávili tolik času v kuse, jako právě ve vaší posteli. Proto musí postel představovat oázu klidu a příjemného prostředí. Povlečení neslouží jen k ochraně lůžkovin a k zjednodušení údržby, je to i doplněk interiéru, který dodává atmosféru celé místnosti. Se změnou povlečení může být vaše ložnice romantickým místem nebo místem plným vášně a hravosti. Oblíbené je také povlečení v oboustranném provedení. To propůjčí místnosti jiný vzhled za několik vteřin. Výběr povlečení je dobré sladit s výběrem přehozu a dekoračních polštářů. A jaké povlečení patří do dětského pokoje? Přeci takové, které je plné barev a nádherných pohádkových motivů!

Sedací vaky jsou hravé a trendy

Doplňky do dětských pokojů vybíráme s největší pečlivostí. Nesmí působit nudně, a přitom musí plnit celou řadu funkcí. Přesně takovým doplňkem jsou sedací vaky. Jejich potisk je zajímavý, veselý a zamilují se do nich i starší děti. Potah je snímatelný a snadno pratelný. Sedací vaky poskytují příjemný pocit relaxace a nenutí tělo zůstávat jen v jedné poloze. Snadno je sklidíte a v pokoji nezabírají mnoho místa. Do dětského pokoje jich patří hned několik!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *