Domů » Inspirace » Záclony a povlečení vytvoří útulnou atmosféru

Záclony a povlečení vytvoří útulnou atmosféru

Srp 9, 2018
Publikoval:
176 přečtení

Aby dům byl domovem, musí se v něm rodina cítit příjemně. To, co vdechne harmonickou atmosféru vašemu pokoji není nábytek, ale doplňky! Ani dnes nepodceňujte výběr záclon a povlečení. Umí změnit vzhled celé místnosti. Patří i k vám domů!

Moderní záclony vypadají úžasně

Před několika lety se v moderních interiérech začaly záclony nahrazovat žaluziemi. A co udělali majitelé takového bytu nebo domu? Rychle se k záclonám vraceli! Žaluzie jsou dobrým stínícím prvkem, ale nikdy neumí dodat pokoji vlídnost a útulnost. Abychom měli dostatek světla, žaluzie přes den vytahujeme a uvnitř chybí pocit soukromí. Záclony patří do každého bytu bez ohledu na to, do jakého trendu má laděný interiér. S moderními kusy záclon se vůbec nemusíte obávat kombinace se žaluziemi! Obojí má v pokoji své nezastupitelné místo a svou funkci.

Povlečení pro krásnou noc

Není ve vaší domácnosti místo, kde byste trávili tolik času v kuse, jako právě ve vaší posteli. Proto musí postel představovat oázu klidu a příjemného prostředí. Povlečení neslouží jen k ochraně lůžkovin a k zjednodušení údržby, je to i doplněk interiéru, který dodává atmosféru celé místnosti. Se změnou povlečení může být vaše ložnice romantickým místem nebo místem plným vášně a hravosti. Oblíbené je také povlečení v oboustranném provedení. To propůjčí místnosti jiný vzhled za několik vteřin. Výběr povlečení je dobré sladit s výběrem přehozu a dekoračních polštářů. A jaké povlečení patří do dětského pokoje? Přeci takové, které je plné barev a nádherných pohádkových motivů!

Sedací vaky jsou hravé a trendy

Doplňky do dětských pokojů vybíráme s největší pečlivostí. Nesmí působit nudně, a přitom musí plnit celou řadu funkcí. Přesně takovým doplňkem jsou sedací vaky. Jejich potisk je zajímavý, veselý a zamilují se do nich i starší děti. Potah je snímatelný a snadno pratelný. Sedací vaky poskytují příjemný pocit relaxace a nenutí tělo zůstávat jen v jedné poloze. Snadno je sklidíte a v pokoji nezabírají mnoho místa. Do dětského pokoje jich patří hned několik!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *