Domů » Inspirace » Jak postupovat při výběru instalatéra? Přečtěte si, podle čeho poznáte odborníka

Jak postupovat při výběru instalatéra? Přečtěte si, podle čeho poznáte odborníka

Srp 9, 2018
Publikoval:
309 přečtení

Čas od času využije služby profesionála snad úplně každý, a to dokonce i v případě, že je jeden z členů domácnosti vyhlášený kutil a opravář. Někdy zkrátka není zbytí a je vyžadována vysoká míra odbornosti. Dotáhnout kohoutek je totiž jedna věc a komplikovaná oprava vodovodního systému druhá. Ale jak si při výběru instalatéra počínat a na základě čeho poznat, že jde o skutečného mistra ve svém oboru? Budete-li se držet následujících doporučení, určitě nešlápnete vedle a vyhnete se mnoha nepříjemnostem.

Obor, ve kterém se nesmí chybovat

Ať už jde o vodo či plynoinstalace, sebemenší chyba vás bude stát spoustu peněz a nervů. Proto instalatéra vybírejte důsledně a i když nemáte času nazbyt, snažte se porovnat alespoň několik nabídek. Profesionál se nevyznačuje pouze slušivými montérkami a velkým kufrem s nářadím – důležité jsou předchozí zkušenosti, reference a v neposlední řadě cena. V případě podezřele nízké ceny zpozorněte, může znamenat fušerský přístup dotyčného řemeslníka.

Od všeumělů raději ruce pryč

Instalatéři a topenáři Liberec z řemeslnického cechu EKOMPLEX upozorňují, že instalatérství je velmi rozsáhlý obor a řemeslníci se obvykle úzce specializují. Pokud vám někdo nabídne, že se postará o vaše bydlení od A do Z, buďte ostražití.

Profesionální instalatéři se většinou zabývají pouze jedním odvětvím, musí sledovat trendy a průběžně si rozšiřovat znalosti. Jestliže někdo tvrdí, že zvládá vše, pravděpodobně to nebude na vysoké úrovni.

Proč chtít instalatéra z EKOMPLEXU?

Chcete-li mít jistotu, že při výběru instalatéra nešlápnete vedle, obraťte se na řemeslnický cech EKOMPLEX, jehož členové působí v rámci celé ČR. Instalatéři s dlouholetými zkušenostmi a odbornou kvalifikací mají mnoho referencí a nabízí komplexní služby od drobných oprav až po náročné práce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *