Domů » Ostatní » Kovové regály do garáže
real 1588242756

Kovové regály do garáže

Dub 30, 2020
Publikoval:
89 přečtení

Garáž je obecně velmi důležitou součástí domácností a někteří z vás si nedovedou představit domácnost bez ní. Ale co když máte pěknou a velkou garáž, ale nemáte potřebné vybavení? V článku bychom se rádi věnovali především tomu, jak vaši garáž využíváte a jaké kroky je třeba učinit, aby byla efektivně spravována, uspořádaná, organizovaná a jaké prostředky a kroky je třeba provést. Ukážeme vám, jak má vypadat garáž, kterou vám bude každý závidět.

Účel garáže lze definovat do tří kategorií.

1. Skladování všeho, co nechceme mít rozložené v obytných prostorech, rozložené na zemi, nebo pohozené v koutě. Sklepy, komory, skříně, ale i garáže jsou tradičním prostorem, kde odkládáme sezónní, nepotřebné a případně i málo používány objekty a nářadí, či různé čisticí prostředky. V takovém případě je důležité vložit věci do krabic, klecí, košů a rozdělit si je přinejmenším do kategorií, ať už podle využití, materiálu, ročního období, barvy a velikosti. Mnozí z nás je kladou na podlahu, případně je natlačí do skříní, nebo jiného typu tradičního nábytku. Ale my máme pro vás jeden užitečný a zejména dostupný trik. Kovové regály jsou vynikajícím nástrojem pro uskladnění a uspořádání všech krabic, či věcí, které se vám povalují v garáži. Obchod Majster Regál Vám pro tento účel může doporučit regály profilu L a T, které jsou plně kovové a tak se nemusíte bát ani nepříjemné vlhkosti, která se v garáži a sklepě často objeví. Jejich samotný design je velmi lákavý. Modrá barva v kombinaci se zinkovými policemi se nevidí jen tak často a v případě regálů s profilem ve tvaru písmena T jsou přední výseky kompletně skryté. Takto vypadá celokovový regál trendově a moderně. Je možné dokoupit i oblíbené přídavné moduly, čímž vytvoříte rozsáhlý policový regálový systém. Pokud jste přece zastáncem dřeva a vaše garáž netrpí nadměrnou vlhkostí, kovové regály s HDF (High Density fibreboard – dřevovláknitá deska s vysokou hustotou) policí vám budou plně vyhovovat. Mohou se pochlubit variabilitou rozměrů, barev a zátěží.

2. Pracovní prostředí. Pokud jste domácí kutil a nemáte speciální prostor, kde se můžete realizovat, vězte, že právě garáž vám může nahradit plně vybavenou dílnu. Ale kam uskladnit pracovní nářadí, ochranné prostředky, doplňkový materiál a pracovní oblečení? Bezšroubové kovové regály do garáže s HDF policí mají jednu unikátní vlastnost. Každý regál lze rozložit na dva menší pracovní stoly. Mají vysokou zátěžovou nosnost a bez problémů unesou jakékoli elektrické a mechanické nářadí. Nejlepší způsob jak umístit pracovní stoly je přímo ke stěně, kde máte možnost zavěsit doplňkové nářadí o zeď, případně na profilovanou stojinu regálů. Pro oblečení a ochranné doplňky by měla klasická kovová skříň zcela postačit.

real 1588242784

3. Prostor pro motorové vozidlo. Nejdůležitějším účelem garáže je jednoznačně prostor pro motorové vozidlo. Garáž chrání Vaše auto před vnějšími vlivy, vandalismem, nebo před různým jiným možným poškozením a samozřejmě chrání vozidlo před odcizením. Často se stává, že potřebujete odložit různé auto-moto díly, kola, pneumatiky a nářadí pro údržbu motorového vozidla, ale máte nedostatek prostoru. Tento druh objektů je povětšinou velmi těžký a objemný. Ale i na tento problém máme řešení. Kovové paletové regály PROFESSIONAL jsou pro tento účel jako stvořené. Velmi pevná a stabilní konstrukce, velké rozměry, velmi vysoká zátěžová nosnost jsou zárukou bezpečnosti. Některé dokážou unést až 1000 kg na jednu polici regálu a to už je řádná zátěž. Jsou schopny unést mnoho kol a pneumatik a tím pádem ušetříte množství místa. S troškou představivosti si můžete na profilovanou stojinu regálů zavěsit doplňky pro uchycení kola, nebo jiného doplňku silniční dopravy.

Velmi důležitým faktorem pro pořádek v garáži je pravidelné čištění podlahy, stěn a veškerého zařízení. Je více než jasné, že vše, co máme v garáži uskladněné pomocí regálů do garáže se působením prachu a nečistoty ničí a ztrácí na své hodnotě. Pro lepší pořádek je nutné vše kategorizovat a umístit vše na správné místo. V takovém případě doporučujeme vytvořit si inteligentní systém, kterým se budete řídit celý čas při ukládání objektů a věcí do vašich regálů.
Pokud se budete starat o vaši garáž důsledně, nemusíte se ničeho obávat a s regály a policemi to půjde vždy snadněji. Doufáme, že jsme vám poradili dobře a v případě jakýchkoliv dotazů je zde pro Vás specialista Majster Regál.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.