Domů » Doplňky » Moderní tapety do bytu i domu

Moderní tapety do bytu i domu

Dub 13, 2018
Publikoval:
234 přečtení

Jestliže jste milovníky přírody a uvítali byste jí kousek i doma, pro jednoduchou dekoraci zdí i interiéru využijte oblíbené tapety s imitací dřeva či kamene. Tapety jsou základně rozdělovány na vliesové i vinylové. Vliesový materiál zaručuje dlouhou životnost, pevnost, působením světla nemění svou barevnost. Tapety na zeď jsou velmi moderním a vkusným prvkem, díky kterému se změní design vašich místností a získají zcela novou atmosféru.

I doma můžete být v přírodě

Tapety s imitací kamene nebo dřeva jsou velmi moderní, vzbuzují čistotu a klidnou atmosféru přírody přímo ve vašem bydlení. Oba motivy se skvěle hodí do všech typů místností. Jsou velmi výrazným dekorativním prvkem, který rafinovaně zastoupí holé stěny. Vybírat můžete z několika různých druhů motivů. Např. dřevěná prkna, imitace starých dřevěných obkladů, třísky a špalky, které podtrhnout váš krb, průřez kmene stromu a mnohé další. Stejně tak s motivy kamene je výběr tapet velmi široký. Imitace štípaného či skládaného kamene, kamenné obrazce nebo dekory materiálů z kamene.

Barvy a odstíny jsou realistické a na první pohled lze jen stěží rozeznat tapetu a originál. V nabídce je velké množství designů a motivů, že kterých si jistě vybere i ten nejnáročnější. Jestliže nemáte příliš v oblibě tapetování zdí, díky tapetám a samolepicí fóliím můžete velmi jednoduše zrenovovat svůj nábytek a dveře. Vybírat můžete z nejrůznějších druhů dřeva, které nabízí mnoho barevných odstínů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *