Domů » Doplňky » Moderní tapety do bytu i domu

Moderní tapety do bytu i domu

Dub 13, 2018
Publikoval:
429 přečtení

Jestliže jste milovníky přírody a uvítali byste jí kousek i doma, pro jednoduchou dekoraci zdí i interiéru využijte oblíbené tapety s imitací dřeva či kamene. Tapety jsou základně rozdělovány na vliesové i vinylové. Vliesový materiál zaručuje dlouhou životnost, pevnost, působením světla nemění svou barevnost. Tapety na zeď jsou velmi moderním a vkusným prvkem, díky kterému se změní design vašich místností a získají zcela novou atmosféru.

I doma můžete být v přírodě

Tapety s imitací kamene nebo dřeva jsou velmi moderní, vzbuzují čistotu a klidnou atmosféru přírody přímo ve vašem bydlení. Oba motivy se skvěle hodí do všech typů místností. Jsou velmi výrazným dekorativním prvkem, který rafinovaně zastoupí holé stěny. Vybírat můžete z několika různých druhů motivů. Např. dřevěná prkna, imitace starých dřevěných obkladů, třísky a špalky, které podtrhnout váš krb, průřez kmene stromu a mnohé další. Stejně tak s motivy kamene je výběr tapet velmi široký. Imitace štípaného či skládaného kamene, kamenné obrazce nebo dekory materiálů z kamene.

Barvy a odstíny jsou realistické a na první pohled lze jen stěží rozeznat tapetu a originál. V nabídce je velké množství designů a motivů, že kterých si jistě vybere i ten nejnáročnější. Jestliže nemáte příliš v oblibě tapetování zdí, díky tapetám a samolepicí fóliím můžete velmi jednoduše zrenovovat svůj nábytek a dveře. Vybírat můžete z nejrůznějších druhů dřeva, které nabízí mnoho barevných odstínů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *