Domů » Dům » Stylový plot teď hned

Stylový plot teď hned

Dub 13, 2018
Publikoval:
383 přečtení

Pro zimu není typické, že se staví domy nebo budují zahrádky. Co však ani zima neovlivní, je výstavba plotu. Pokud zrovna nejsou závaly sněhu, není třeba čekat na jaro či slunnější měsíce se stavbou plotu. Nic zkrátka není překážkou. Skvělou variantou oplocení jsou betonové ploty. Obáváte se, že bude zemina zmrzlá a zatuhlá? Nemějte obavy. Může být zmrzlý povrch, ale pro montáž plotu jsou potřeba hluboké výkopy. Hlouběji půda není zamrzlá a navíc profesionální montéři mají techniku, která jim pomůže překonat i povrchovou zmrzlou vrstvu půdy.

Plot na míru

Betonový plot je typický celou řadou výhod. Zejména je vyroben z kvalitního pevného materiálu, který má velmi dlouhou životnost a jeho pevnost zajistí pocit bezpečí. Je jen na vás, zda chcete plot raději nižší a vidět okolí nebo naopak vysoký, který vám zajistí maximální soukromí. Plot je totiž tvořen betonovými sloupky a panely a podle počtu panelů určujete plotu výšku. Velmi moderní je kombinace betonových panelů a dřevěných latí. Dřevěné latě můžete umístit v těsné blízkosti nebo mezi nimi nechat vzdušné mezery pro získání decentního kontaktu s okolím.

Při montáži betonového plotu v zimě je třeba dbát na to, aby byly betonové sloupky ošetřeny speciálním aditivem, díky kterému je betonový materiál chráněn kvůli případnému popraskaní při velkých mrazech. Nemáte-li čas nebo dostatek zkušeností, neváhejte se obrátit na odborníky, kteří vám celý plot bez problémů přivezou i postaví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *