Domů » Zahrada » Pořádáte grilovací párty? Toto zázemí se vyplatí mít

Pořádáte grilovací párty? Toto zázemí se vyplatí mít

Čvc 29, 2018
Publikoval:
520 přečtení

Léto je nejenom doba dovolených, nebo doba jako stvořená pro opalování. Jedná se také o období, kdy mnoho lidí pořádá a organizuje na svých zahradách různé grilovací párty. Patříte do této skupiny? Potom nezapomeňte na správné zázemí. Co je třeba mít?

Pivní sety

Pod tímto názvem se skrývá jedinečný pomocník, díky kterému zajistíte jak dostatek místa k sezení, tak i stoly, u kterých se budou moci vaši hosté bez problémů najíst. Jestliže pořádáte grilování jenom jednou za čas, je cenově výhodnější využít pronájem pivních setů. Jejich počet zvolte podle počtu pozvaných hostů. Pamatujte, že jeden takový set zahrnuje hlavní stůl a k němu dvojici lavic, kdy každý pojme 4 osoby.

Párty stan

Druhá věc, bez které se rozhodně neobejdete. Jedná se o stan, která má hned několik možností využití. Dokáže vaše hosty ochránit před různými rozmary počasí. A sem může patřit:

  • Déšť
  • Vítr
  • Přímé slunce

I tady je dobré zohlednit, kolik hostů pozvete a kolik se jich bude muset pod plachtu vejít. A i v tomto případě se může jako výhodnější volba jevit půjčovna párty stanů v Praze. Zvláště, kdy plánovaná společnost je spíše výjimečná a jinak byste takto velký stan nevyužili. Pokud jde o provedení, určitě vsaďte na provedení nůžkové, které nadchne snadným postavením i rychlých rozložením. A to během několika minut.

Pivní výčep

Jenom těžko si dokážete představit grilovačku bez dobrého nápoje. A těžko hledat populárnější nápoj, než je pivo. Výběr značky necháme plně ve vaší režii. Nejlepší pivo je však to, které je sudové, čepované a dokonale vyhlazené. I tento komfort lze dopřát vašim hostům. A to tak, že si půjčíte pivní výčep neboli pivní chlazení. To má dnes skutečně kompaktní rozměry a pořídit ho můžete v podstatě za pár stovek na celý víkend. Pokud jsou vaši hosté takzvaní pivaři, buďte si jisti, že vaši aktivitu náležitě ocení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.