Domů » Inspirace » Skvělá šance bydlet v luxusu: hotová vila nebo jen pozemek

Skvělá šance bydlet v luxusu: hotová vila nebo jen pozemek

Čvc 29, 2018
Publikoval:
972 přečtení

Když se nedokážete spokojit s běžným bydlením a toužíte se obklopit luxusem, chcete žít v centru dění a současně to mít kousek do přírody, nebudeme si nic nalhávat – máte hodně omezený výběr. Naštěstí se nedávno objevil projekt bydlení, který vás určitě plně uspokojí. Seznamte se!

Perfektní lokalita a variace provedení

V centru všeho dění, s šancí mít vyšší plat i s mnoha příležitostmi pro děti na výběr školy, budete v České republice bydlet především v Praze. Mezi její top lokality, kde se spojuje ruch velkoměsta i klid přírody a kde je bezpečno, patří Praha 5. Právě zde – ve velké Chuchli, v současné době rostou luxusní vily. Jedná se o projekt Vily Chuchle, který je situován podél ulice Na Hvězdárně, konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova.

Nové domy stojí na severovýchodním svahu přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm. Takže kromě dobrého bydla si rezidenti každý den budou užívat krásný výhled na hlavní město. Projekt aktuálně čítá celkem 30 vil o užitné ploše 184 až 346 m2. Každý si může vybrat, v jaké fázi projektu chce dům koupit. Může to být dokončená stavba, nebo jen základní stavba. Pro ty, kdo chtějí realizovat vlastí projekt, jsou v místě k mání pozemky s již vyřízeným stavebním povolením na vilu. Pozemky jsou zasíťované (voda, kanalizace, plyn, elektro a optický datový kabel) a je k nim postavena příjezdová cesta s osvětlením. Máte-li zájem, koukněte na vily na prodej.

Jednejte zodpovědně!

Pravděpodobně se kvůli koupi snové vily zadlužíte hypotečním úvěrem. Jako první si musíte zjistit, kolik a za jakých podmínek vám může banka půjčit. Dobře si půjčku rozmyslete, aby příliš nezatížila váš rodinný rozpočet. Abyste se rozhodli správě, pročtěte si ještě tento článek. Najdete v něm ucelený přehled toho, co byste měli vědět o hypotékách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.