Domů » Stavba a rekonstrukce » Rekonstrukce svépomocí? Toto jsou důvody, proč ji realizovat

Rekonstrukce svépomocí? Toto jsou důvody, proč ji realizovat

Čvc 29, 2018
Publikoval:
250 přečtení

Bydlíte v bytě, který již nevyhovuje vašim potřebám? V takovém případě je vhodné zamyslet se nad možností rekonstrukce. Zde máte hned dvojici cest. První je spojena s objednáním firmy, zatímco ta druhá je spojena s možností realizovat vše svépomocí. A na druhou možnost a její výhody se zaměříme společně.

Koupit materiál je hračkou

Není třeba obávat se toho, že byste nesehnali vše potřebné, co je k rekonstrukci třeba. Stačí si jenom udělat seznam a následně navštívit stavebniny Praha. Zde uveďte, co vše potřebujete a za pár desítek minut můžete odjíždět se vším, co jste potřebovali. Jaké věci patří mezi základ?

  • Zdící materiály
  • Malty, lepidla a další
  • Základní nářadí

Výrazně šetříte

I toto je důvod, proč realizovat rekonstrukce svépomocí. Můžete si totiž být jisti, že tím celkem výrazně ušetříte. Nejenom, že můžete vybrat levné stavebniny, kde ušetříte na samotném materiálu. Opomíjet nelze také to, že když využijete služeb firem a živnostníků, musíte jim zaplatit za jejich práci. A sumy nejsou nijak malé. Pokud ale vše realizujete sami, svépomocí, jste o tuto nákladovou položku ušetřeni. A to je jasné plus.

Vše bude dle vašich představ

Narazit na špatného řemeslníka není nic výjimečného. A právě s tím může být u řady rekonstrukcí problém. A to ve dvou směrech. Buď nerespektuje vaše představy o výsledku, nebo není příliš pečlivý a výslede nevypadá nijak valně. Pokud však máte dostatek zkušeností na to, abyste se pustili do prací sami, oba problémy snadno eliminujete. Výsledná rekonstrukce bude přesně podle vás, a zároveň bude vypadat naprosto dokonale.

Rychleji než s firmou

Je sice pravdou, že firma může mít vše hotovo za pár týdnů, nebo měsíců. K danému času však připočítejte i dobu, kdy musíte čekat na její volnou kapacitu. U těch nejlepších je to klidně i jeden celý rok. Vy však budete moci začít pracovat okamžitě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *