Domů » Inspirace » Stará koupelna – moderní pojetí

Stará koupelna – moderní pojetí

Říj 5, 2018
Publikoval:
481 přečtení

Stará vana, sprchový kout, všude vodní kámen, rez a obklady v šíleném odstínu? Ačkoliv to zní nereálně, i z takové příšernosti se dá vytvořit krásná praktická koupelna, a to pomocí moderních pomocníků.

Nejprve se zbavit všeho „špinavého“

Vyzkoušeli jsme nespočet druhů přípravků na odstranění vodního kamene a jiných nečistot. Ze všech nejvíce se nám ale osvědčila pouze Fixinela, která odstraní i ten nejvíce odolný vodní kámen, který se vám doposud nepodařilo odstranit. Stojí navíc pár korun, takže nezruinuje vaši peněženku. Funguje skvěle také na spáry mezi obklady. Za nás tedy číslo 1!

Barvy, které ladí

Pokud máte (bohužel) koupelnu v šíleném oranžovém odstínu, nezbývá vám nic jiného, než tuto barvu „přebít“. Myslíte si, že taková barva neexistuje? Také nám chvíli trvalo, než jsme tomu přišli na kloub. Potom jsme ale narazili na odstín petrolejové, která je trendy především v posledních letech. Petrolejová barva skvěle ladí k oranžové a co víc, při pohledu na konečný výsledek celé koupelny podvědomě vnímáte jen tu petrolejovou, šílený odstín oranžové jakoby zmizel. Zázrak! Co se týče jiných barev, vždy vybírejte odstíny sobě podobné a zbytečně nemixujte. Koupelna je místo čistoty, proto si žádá čisté tóny barev.

Dřevo, dřevo, dřevo

Do koupelen bývá zvykem sáhnout po nábytku v bílé barvě. Proč jít s davem, když můžete být originál? Pokud hledáte něco, co z vaší staré koupelny vytvoří moderní místnost jako vystřiženou z katalogu, bezesporu vsaďte na dřevo!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.