Domů » Inspirace » Barvy, které vykouzlí útulný domov

Barvy, které vykouzlí útulný domov

Dub 30, 2018
Publikoval:
154 přečtení

Důležitou součástí interiéru, ačkoliv tvoří nehmotnou součást, jsou barvy. Pokud máte doma málo oken, takže málo světla a místnost je malá, barvy vám pomohou vykouzlit útulný domov, který vám budou všichni závidět.

Růžová

Nenechte se zmást, už dávno neplatí, že je růžová barvou pro holky a princezny. Nene, růžová už je rovnocenným členem trendy barev interiérů. A to především právě pro tmavé prostory, které potřebují oživit. Tip: skvěle si rozumí s mint barvou!

Mint – mentolová

„Mintovka“ dokáže každou místnost rozsvítit. Jak jsme psali výše, velmi dobře si rozumí s růžovou, se kterou tvoří dokonalou kombinaci. Mentolová je totiž trochu studenějším odstínem, spolu s teplejším odstínem růžové ale tvoří dokonalý kontrast. Obě tyto barvy patří mezi nejoblíbenější interiérové odstíny, a to především v posledních letech.

Čistá bílá

Nechte se inspirovat interiérovými trendy ve Skandinávii, kde bezesporu kraluje právě čistá bílá. Bílá vlastní moc, kterou žádné jiné barvy nemají. Dokáže totiž opticky zvětšit každou místnost vašeho domova. Pomocí kombinace s jinými barvami si tak můžete hrát a vytvořit si domov, kde barvy budou hrát hlavní roli. Důvěřujte bílé a pořiďte si v tomto odstínu nábytek, uvidíte, že tím nikdy nic nemůžete pokazit a budete maximálně spokojeni.

Ultra Violet

Věděli jste, že podle Pantone Color Institute byla barvou roku 2018 vyhlášena Ultra Violet? Tento trend se projeví také v interiéru. Zajímavostí je, že tento odstín je v podstatě kombinací růžové a mentolové. Díky tomu vám bude stačit jen jedna barva, která vnese do vašeho domova nádech svěžesti a moderního stylu.

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *