Domů » Bydlení a finance » Nepodceňte pojistku bydlení – co a jak nejlépe zařídit?

Nepodceňte pojistku bydlení – co a jak nejlépe zařídit?

Dub 29, 2018
Publikoval:
2615 přečtení

Když se nechcete každý den strachovat o majetek a současně mít jistotu, že v případě škod, které způsobí živly, vandalové nebo zloději budete mít nárok na finanční odškodnění, musíte si platit pojištění. Poradíme, jaké vybrat a jak získat jistotu, že máte tu pro vás nejlepší nabídku na trhu.

Komplexní řešení je nejlepší volba

Nikdy se nevyplatí nic dělat na půl, což platí i u pojištění. Pojišťovny například nabízí pojištění nemovitosti, které se vztahuje jen na budovu a k ní přilehlé součásti nebo pojištění domácnosti, které zase kryje pouze škody na věcech movitých. Volit některou z těchto variant by znamenalo pojistit se na půl, což nemá dobrý efekt. Vsaďte na komplexnost a i vy zvolte ochranu v podobě pojištění majetku. Kombinuje totiž obě zmíněné varianty – tj. vztahuje se na věci movité i nemovité.

TOP produkt mezi klienty

Jako nejlepší na trhu zvolili lidé v hodnocení na nezávislých finančních serverech majetkové pojištění Bezpečný domov PLUS od pojišťovny Ergo. Zabodovalo hodně i u chatařů, protože je určeno také pro ně. Běžně se totiž vztahuje jen na domácnosti, které jsou obývané alespoň 270 dní v roce. Oblíbené je ale hlavně díky širokému rozsahu krytí a nízké ceně. I jeho koncept se liší od ostatních – je totiž nastaveno tak, aby klient vždy platil jen tolik, kolik je potřeba. Cena pojistky se totiž odvíjí od m2 a k vyřízení není potřeba platit odhad nemovitosti. Další výhodou je, že je možné sjednat online majetkové pojištění. Zájemce nad vyplněním smlouvy stráví jen několik málo minut. Smlouva mu přijde během chvilky, pojistka je pak platná od druhého dne.

S doplňky je to ještě lepší

Jako doplněk této pojistky se hodí pojištění odpovědnosti (více o něm zde), které pomůže v situaci, když cizí osobě neúmyslně způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku. Dalšími vhodnými doplňky jsou pojistka prodloužené záruky a pojištění nahodilého poškození.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.