Domů » Ostatní » Čistírna odpadních vod snadno
house 1836070 1280

Čistírna odpadních vod snadno

Dub 6, 2021
Publikoval:
32 přečtení

Řešíte napojení nemovitosti na kanalizační řád, resp. nemožnost jejího napojení? Pak jste jistě již přemýšleli o pořízení čističky odpadních vod, tzn. ČOV. Čistírna odpadních vod je důmyslné zařízení, které pomáhá rodinám i firmám šikovnou a ekonomickou cestou zbavit se a znovu využít odpadní vodu.

Realizace ČOV je k smutnému zjištění zájemců nicméně docela komplikovaný proces sestávající ze získání projektové dokumentace, hydrogeologického posudku a přirozeně také oficiálního povolení českých úřadů. Krok za krokem sebere několik týdnů, ne-li měsíců, a tak nakonec klient zjišťuje, že pořízení ČOV nezabralo měsíc, ale půl roku. Pokud byste se ale rádi takovému scénáři vyhnuli, existuje alternativní cesta.

Společnost ZAKRA nabízí službu čistírna odpadních vod bez úřadů, v jejímž rámci zájemcům zařizuje praktický fullservis. To znamená, že zařídí vše od dokumentů po souhlas úřadů, a to aniž by klient musel kamkoliv cestovat nebo cokoli dělat na vlastní pěst. Máte-li zájem se dozvědět více, neváhejte kontaktovat ZAKRU.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.