Domů » Koupelna » Koupelnová zrcadla jsou často první, koho ráno pozdravíme
Zrcadlo LMA 140x60 s LED osvětlením

Koupelnová zrcadla jsou často první, koho ráno pozdravíme

Led 15, 2020
Publikoval:
313 přečtení

I vy občas hledíte ráno do zrcadla a říkáte si „tebe neznám, ale zuby ti umyju“? Ne vždycky nás pohled do zrcadla po výživné noci potěší. Ovšem jsou to právě koupelnová zrcadla, díky kterým můžeme svoji fasádu dát provozního stavu a vyrazit vstříc novému dni.

Koupelnová zrcadla jako nezbytný kus vybavení

Mít koupelnu bez zrcadla, to si umí možná představit jen muž. I to zřejmě jen některý. Je to naprostá samozřejmost a absolutní nezbytnost. Bez pohledu do něj bychom jen stěží mohli odejít do práce či za zábavou upravení. Koupelnová zrcadla však v moderním pojetí dokážou plnit mnohem víc účelů, než tomu bylo kdysi, kdy se nad umyvadly tyčila nevzhledná bílá skříň s posuvným beztvarým zrcadlem. I když princip zůstal stejný, moderní provedení a materiály dělají z tohoto kusu nábytku stylovou a designovou záležitost, která bytovým architektům slouží jako jeden z pilířů při zařizování koupelen.

Prostor, světlo, odraz

V dnešní nabídce výrobců najdeme zrcadla, kterých funkcionalita daleko překonává minulou jednotvárnost. Co do barev i provedení v podstatě nemají hranic. Luxusní, malé, velké, minimalistické, zenové i kýčově rámované – pro každou koupelnu existuje originální kus. Nejběžnější je kombinace, ve které se potkává v celkově moderním designu zrcadlo s jemným i bodovým osvětlením, v útrobách, kterého najdeme umně rozložený odkládací prostor pro veškeré hygienické potřeby.

Kam zrcadlovou skříňku umístit?

Zrcadlovou skříň obvykle umísťujeme nad umývadlo, není to však podmínkou. V některých případech ji lze umístit i jinam, záleží na rozložení koupelny a jejich prostorových možnostech. Praktickým doplňkem koupelnových zrcadel bývá i integrované další menší zvětšovací kosmetické zrcadlo, které neslouží jen jako pomocník při nanášení make-upu či holení, ale díky polohování umožní i zkontrolovat účes zezadu.

Pokud chcete mít koupelnu stylovou a zároveň praktickou, poraďte se o umístění koupelnového zrcadla v koupelnovém studiu, případně sáhněte po odborné radě bytového architekta.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.