Domů » Inspirace » Domov a dovolená aneb na co nezapomenout

Domov a dovolená aneb na co nezapomenout

Kvě 30, 2018
Publikoval:
174 přečtení

Dovolená – těšíme se, jak se opálíme, jak si odpočineme. Pro muže je plánování dovolené bezproblémové. Ženy ale začínají s blížícím se termínem dovolené trochu panikařit a zmatkovat, zda mají hotové vše, co chtěly hotové mít. Přitom oba nesmějí zapomenout na to nejdůležitější – na domov, který se bude muset pár dní obejít bez nich.

Prázdný domov versus hlídač

Pokud máte třeba mladšího brášku, sestřičku nebo někoho z rodiny, kdo si potřebuje odpočinout od rodičů a pro koho týden samotný v bytě bude také takovou dovolenou, určitě vám s radostí vaše hnízdečko pohlídá. Pro vás to totiž znamená méně starostí a můžete se tak hravě soustředit pouze na balení na dovolenou. O váš domov totiž bude dobře postaráno a bude mít toho správného hlídače.

Nenašli jste žádného hlídače a váš domov přeci jen zůstane na pár dnů sám samotinký? Potom vás čeká více starostí, před odjezdem na dovolenou totiž musíte udělat pár nezbytností, aby váš návrat z dovolené nebyl jako tvrdý návrat do reality.

Seznam co nezapomenout:

  • Pokud máte žaluzie, nebo závěsy, půlku oken zatáhněte. Do vašeho domečku / bytečku se nedostane tolik sluníčka.
  • Nezapomeňte vypnout elektrické zásuvky, které by byly zbytečně zapojené. Vhodné je vytáhnout z elektriky zásuvky k televizi, kvůli bouřce, která by vám mohla televizi, internet apod. „vypálit“.
  • Zalijte kytky. Přece nechcete, aby vaše krásné pěstěné palmy trpěly, než se jim vrátíte domů.
  • Vyneste koš. Přijde vám to jako nesmysl, že i takový detail je v tomto seznamu? Víte, kolikrát se stalo, že náš milovaný muž vyhodil do odpadkového koše např. maso a v klidu jsme odjeli pryč? Ten zápach po týdnu, co jsme se vrátili, vám nepřeji zažít.
  • Vypněte bojler na vodu. Zbytečné, když není rodina doma.
  • Dveře otevřené. Pozor- myšleno v bytě / domě! Tím, že budou pořád zavřená okna, se nebude větrat. Je zbytečné mít všude zavřené dveře. Můžete se totiž vrátit domů a zjistit, že v rozích pokojů máte plíseň. Nechte dveře otevřené, zejména pak do koupelny, kde je vlhko.

Napadá vás ještě něco, co jsme v našem seznamu zapomněli napsat? 

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *