Domů » Inspirace » Exotický balkon

Exotický balkon

Čvn 7, 2018
Publikoval:
148 přečtení

Nemůžete si letos dovolit drahou dovolenou na Havaji, Zanzibaru ani Maledivách? Nezoufejte. Máme pro vás tip, jak si přinést trochu exotiky přímo k vám domů. Užijte si léto plné zábavy s exotikou na balkoně!

Havajská party

Využíváte balkon spíše jako skladiště nepotřebných věcí? Právě nastal čas balkon uklidit a udělat z něj party prostor. Mládí vpřed, nikdo a nic nám nebrání. Základem je palma samozřejmě, když už ne živá, tak alespoň ta nafukovací, která bude vypadat ještě více vtipně. Samozřejmostí je také malý nafukovací bazének, do kterého se s vašimi přáteli sotva vejdete, ale na zchlazení nohou vám to postačí. Udělejte u sebe doma „pravou a nefalšovanou“ havajskou party. Nezapomeňte na květinový náhrdelník a podprsenky z kokosu!

Inspirace na Pinterestu

Pokud nemáte představivost, ale tenhle nápad vás nadchnul, mrkněte třeba na námi oblíbenou stránku Pinterest. V tomto virtuálním světě najdete nekonečně mnoho inspirace, tipů a návodů, jak si přivést exotiku k sobě na balkon. Některé fotografie můžete najít také na Instagramu, kde se tento nápad šíří rychlostí blesku.

Tip na závěr: Chybí vám zvuk moře? Využijte, že žijeme v době moderní techniky. Jednoduše si zvuk moře a příjemné melodie z vašich oblíbených destinací stáhněte do mobilu a na balkon dejte mini reproduktor.

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *