Domů » Doplňky » Koberec rozzářil celý dětský pokoj
Dětský koberec Puzzle multicolor

Koberec rozzářil celý dětský pokoj

Led 12, 2020
Publikoval:
315 přečtení

Když jsem své dceři vybavovala dětský pokojík, byla jsem pro, aby uprostřed místnosti měla velký a prostorný koberec, na kterém by se cítila pohodlně a mohla si na něm také hrát a nemusela přitom sedět na plovoucí podlaze, která není zrovna nejteplejší. Na internetu jsem tak narazila na skutečně výjimečný koberec, který jsem do té doby nikde nespatřila. Jednalo se o krásný plyšový koberec v pastelové růžové, kterou dcera naprosto miluje. Koberec s takto nezvykle skutečně teplým vláknem, jsem rozhodně musela mít. Již na obrázku působil hřejivě a pohodlně. Poté, co nám přišel domů, dcera z něj po celý den neslezla. Hrála si na něm, ležela, seděla, zkrátka si ho zamilovala a já také. Pohodlí je totiž pro mě i mou dceru, na prvním místě.

Koberce jsem pořídila i do ložnice a obývacího pokoje

Dva nové a krásné koberce jsem rovněž pořídila do ložnice a také do obývacího pokoje, kam jsem vybrala identický koberec, jako má dcera, akorát v mátovém provedení, jelikož máme modrou na stěnách v obývacím pokoji, a dokonce máme i podobně laděný nábytek. Do ložnice jsem zvolila teplý běhoun, který nás s manželem zahřeje při každém vstávání z postele. Jelikož mám skutečně velký a také starý dům, který se velmi špatně vytápí, byla pro nás volba koberců v zimním období jasnou volbou. Naštěstí jsem spokojena nejen s barvou koberců, nýbrž i s provedením a také praktičností těchto běhounů.

Koberec rozzářil naše obydlí

Nový koberec v obývacím pokoji doslova rozzářil náš byt. Jelikož se v blízkosti obývacího pokoje nachází kuchyně, i hosté, kteří k nám zavítají například na oběd či na večeři, což jsou většinou mé dobré kamarádky, mají tu možnost pokochat se krásou tohoto mátového koberce, který je skutečně neodolatelný. I má dcera Amálka si ho zamilovala. Když si tedy chce hrát v naší blízkosti, zavítá právě do obývacího pokoje, kde jí čeká podobné pohodlí na zemi, jako v jejím království.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.