Domů » Stavba a rekonstrukce » Rekonstrukce bytu aneb hra o nervy i peníze
rekonstrukce bytu domu

Rekonstrukce bytu aneb hra o nervy i peníze

Led 13, 2020
Publikoval:
300 přečtení

Chystáte se k rekonstrukci bytového jádra či celého bytu a už teď z té představy dostáváte závrať? Ne každý má předpoklady a čas na to, aby se tohoto náročného úkolu úspěšně zhostil svépomocí. Často se zasekneme hned ze startu, kdy je potřeba jasně definovat budoucí výsledek.

Čím a jak začít? Ujasněte si představy rekonstrukce bytu

Pokud jste se rozhodli pustit se do rekonstrukce bytu, prvním a nejdůležitějším bodem, ve kterém byste měli mít absolutně jasno je představa, jak by měl výsledek vypadat. Ta musí jít ruku v ruce s rozpočtem, který na tuto akci stanovíte. Důležité je také přemýšlet o časovém rámci rekonstrukce, a to zvlášť v případě rozsáhle akce, která si bude vyžadovat dočasné vystěhování z prostor.

Troufáte si, nebo to svěříte odborníkům? Ani jedna alternativa není špatně. V prvním případě však objektivně posuďte své schopnosti, případně schopnosti všech ochotných kamarádů, abyste ve výsledku nezaplakali nad výdělkem. Nějakou korunu sice ušetříte, ale budete muset do významné míry přiložit ruku k dílu a mít trpělivost s časovým plánem. Ve druhém případě značné množství starostí odpadne, peněz to ale spolkne o něco víc. Proto musíte dobře promyslet, čeho chcete obětovat víc.

Rekonstrukce jádra Brno převezme odpovědnost

Ne vždycky se rekonstrukce „po kamarádsku“ vyplatí. Nedodělky, nekvalitně odvedená práce či křivě položená dlažba se u kamaráda reklamuje mnohem hůř než u profesionální firmy. Je proto důležité už předem vybrat spolehlivého partnera, který bude stát po vašem boku u rekonstrukce jádra. Brno to má vyřešené a nabízí hned několik firem, které dokážou odvést stoprocentní práci i se zárukou 24 měsíců.

Kolik stojí rekonstrukce bytu? Brno má širokou škálu cen

Jediný, kdo stanovuje rozsah prací a rozpočet je zákazník. Ten také rozhoduje o tom, jak dlouho potrvá jeho rekonstrukce bytu. Brno má v portfoliu několik firem, které na základě úvodní schůzky vypracují podrobnou kalkulaci pro veškeré požadavky, ať už se jedná o částečnou rekonstrukci, rekonstrukci bytového jádra nebo celkovou rekonstrukci bytu. Ceny se však ve všech případech pohybují v řádech deseti až statisíců.

Při rekonstrukci bytu je nejdůležitější stanovit si priority a rozpočet, od kterého se pak odvíjí materiál a provedení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.