Domů » Zahrada » Umělý živý plot nám dopřál kýžené soukromí
Stínící síť PINE

Umělý živý plot nám dopřál kýžené soukromí

Led 20, 2020
Publikoval:
277 přečtení

Když jsme se s mužem před nedávnem nastěhovali do našeho nového domu, který jsme stavěli do podstatně klidné městské části za Prahou, netušili jsme, že v domě dokončení stavebních prací a kýženého nastěhování naší početné rodiny, v našem okolí vyrostou ještě další novostavby a tím pádem také přibydou sousedé, kteří nejsou příliš přátelští a už vůbec nerespektují soukromí ostatních. Naše zahrada se navíc velmi pojila s novým domkem mladého páru, který se z počátku jevil jako nekonfliktní, a to do chvíle, kdy si naše nová sousedka začala stěžovat na hluk našich dětí, na naše večerní grilování a v podstatě na vše, co jí jen v průběhu dne plného lenošení, napadlo. Tudíž jsem se s mužem rozhodla, že si pořídím umělý živý plot, který naší rodině dopřeje kýžené soukromí alespoň na zahradě, kterou děti zbožňují.

Umělý živý plot je fantastický

Náš nový umělý živý plot vytvořil neuvěřitelně odhlučněný předěl mezi naší a sousedčinou zahradou. Jejímu zraku samozřejmě neušlo, že se na naší zahradě něco kuje a snažila se ze všech sil nám i položení živého plotu znepříjemnit, a to svých výsměchem přímo za plotem naší zahrady. Nejspíše jí mrzí, že se nám již nebude nikdy moci dívat do kuchyně a také sledovat dění v domě ve večerních hodinách, kdy se scházíme v proskleném obývacím pokoji u televize. Může říci, že nyní jsem skutečně šťastná a ve svém novém domě se cítím daleko příjemněji než kdy předtím.

Umělý plot, který nahradil panely

Náš neuvěřitelný nový umělý živý plot neskutečně dobře nahradil panely, které bychom museli na zahradu aplikovat, a to dříve či později. Jsem ráda, že jsem předěl mezi naší a sousedčinou zahradou mohla vytvořit takto esteticky, a navíc bez toho, aniž bych musela čekat na to, až mi na zahradě vyroste skutečný živý plot. To bych nejspíše již nevydržela a se sousedkou bych vlekla letité spory, jelikož se soužití s ní, do jisté doby skutečně nedalo unést. Náš nový živý plot je vyroben z kvalitních pevných panelů a jeho vzhled odolá mrazům, dešťům i slunci. Konečně tak máme na své zahradě soukromí, po kterém celá rodina toužila od okamžiku našeho nastěhování se.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.