Domů » Zahrada » Pro své zdraví, mějte doma kotvičník
kotvicnik

Pro své zdraví, mějte doma kotvičník

Pro 9, 2022
Publikoval:
1266 přečtení

Kotvičník znají muži i ženy pro jeho pozitivní účinky na pohlavní soustavu, libido a celkovou vitalitu organismu. Jak ale poznat jak kvalitní je kotvičník, který si kupujete? Nechcete se přece spoléhat na domácí pěstování bylinek, do kterých přidáte i kotvičník. Poradíme, na co si dát pozor při výběru toho nejlepšího kotvičníku.

Podle čeho poznat kvalitní kotvičník?

Abyste se ujistili, že užíváte opravdu kvalitní produkt s dostatečným množstvím prospěšných látek, vždy se zaměřte na množství saponinů a protodioscinu. Ideální je kotvičník s celkovým obsahem saponinů 90 %. Skvělý je také bulharšký kotvičník s 60 % protodioscinu. Dávejte si pozor na jakákoli plnidla nebo umělé složky, abyste zajistili maximální účinky kotvičníku. Kromě toho se ujistěte, že je doplněk stravy vyráběn v souladu s potravinářskými normami a splňuje velmi náročné výrobní a bezpečnostní normy. To vám zaručí kvalitní výrobek. Pokud dodavatel nebo výrobce může poskytnout certifikáty, které to dokazují, tím lépe.

Kdy zabere kotvičník?

Obecně nelze říct, že první účinky kotvičníku pocítíte za několik dní jeho pravidelného užívání. Záleží na tom, jak kvalitní kotvičník se vám podařilo sehnat, ale také stavu vašeho organismu před tím, než si s kotvičníkem něco začnete. Obecně však platí, že při užívání kvalitního kotvičníku, byste první účinky měli zaznamenat již po jednom až dvou týdnech užívání. Rozhodně je však nutné se přitom držet doporučeného dávkování a nepřekračovat ho. To by rychlejší účinky nepřineslo. Po zhruba dvou měsících pravidelného užívání je navíc dobré udělat si pauzu a nechat tělo od kotvičníku odpočinout.

Jak užívat kotvičník?

Obecně platí, že nejvíce účinných složek je v kotvičníku, který byl vypěstován v zemích s vyšším počtem slunečních dnů v roce než u nás. Nejlepší je kotvičník z Bulharska. Ten, který si doma vypěstujete s bylinkami, s ním není možné srovnávat. Takto vypěstovaný kotvičník nejčastěji seženete v podobě prášku ze sušené natě anebo v podobě kapslí, do kterých je tento prášek naplněn. Prášek můžete nasypat třeba do jogurtu, kapsle si sebou vezmete do práce, ale i na dovolenou. Samozřejmě si můžete připravit také odvar z kotvičníku anebo domácí tinkturu. To jsou ale již náročnější způsoby přípravy kotvičníku, které nemusí každému sedět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.