Domů » Doplňky » Vytvoř si svou zeď slávy

Vytvoř si svou zeď slávy

Dub 20, 2018
Publikoval:
192 přečtení

Domov tvoří rodina, vaši nejbližší. A všichni moc dobře víme, že to jsou právě rodinné fotografie, které jsou tou nejlepší dekorací celé domácnosti. Proč si tedy rovnou nevytvořit celou zeď, která vám bude připomínat, že máte být vděčný za každý okamžik se svou rodinou a vděční za vše ve vašem životě?

Samolepící tabule

Už jste objevili zázrak samolepící tabule? Dá se na zeď nalepit jako samolepka a v obchodech ji najdete za pár kaček. Prodává se navíc cca po 2 metrech, když si koupíte dvě, hravě vám to pokryje celou jednu zeď. A co víc! Když najdete ten správný obchod, v ceně máte i pár kusů křídy, které k rodinné tabuli budete potřebovat.

Zeď slávy

Pomocí této nalepovací tabule si jednoduše vytvoříte svou zeď slávy. Mohou se tam podepisovat návštěvníci, kteří přijdou do vašeho milovaného domova, můžete tam nalepit fotografie a k nim nějaký vtipný popisek, nebo si na této zdi můžete nechávat s vaším partnerem zamilované vzkazy a roztomilé, často nepochopitelné, vámi namalované obrázky.

Zkrátka tímto způsobem můžete mít všechny vzpomínky, blízké a milované na jednom místě. Nesmíme zapomenout také na skutečnost, že tato tabule vypadá skvěle jako dekorace. Působí totiž moderním dojmem.

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *