Domů » Doplňky » Působivé dřevěné sochy od řezbáře Sibery
mojebydleni.info sochy nahledovy

Působivé dřevěné sochy od řezbáře Sibery

Úno 26, 2020
Publikoval:
109 přečtení

Tvoření soch pomocí motorové pily je v současné době velice populární. Jako první se o tvorbu pokoušeli v Kanadě, uběhlo pár let a máte i vy možnost obdivovat tento druh umění v Česku. Oblíbené náměty pro tvorbu soch přináší sám život. Ožívá pod rukou řezbářů pohádková, živočišná a rostlinná říše. Pochopitelně se ze dřeva vyřezávají i portréty, historické a osobní předměty včetně abstrakcí. Základem při tvorbě každé dřevěné sochy je vytvořit řezbou trojrozměrný tvar. Snaží se umělec o zvýraznění textury a barvy. Každé dílo je unikát. Zahradní dřevěná socha vyřezaná motorovou pilou skvostným způsobem zapadne do vaší zahrady, pěkně splyne s architektonickým prostředím.

Přírodní dřevo je nejlepší

Dřevořezba pomocí motorové pily je náročnější druh umění.  Není jednoduché pomocí takového hrubého nástroje vdechnout sochám život. A záleží jen na uměleckých sklonech a schopnostech samotného mistra, jak dílo dopadne. Klid v duši a pozitivní myšlení má taktéž velký vliv na konečnou podobu sochy nebo užitného předmětu. Neméně důležitá je i kvalita dřeva. U složitých vzorů musíte obzvlášť přemýšlet, které dřevo bude nejvhodnější. Přestože existují pravidla, jež je vhodné dodržovat, je to nakonec na umělci samotném jaké si dřevo ke své práci vybere.

mojebydleni.info sochy 01

Zahradní dřevěné sochy potěší vaši duši

Vaše zahrady nemusí krášlit jen bazény a párty stany. A pokud je u vás toto téma aktuální a kouzelné zahradní sochy máte ve svém hledáčku, máme pro vás tip. Neváhejte a navštivte internetové stránky drevene-sochy.cz, kde své umění prezentuje řezbář Radim Sibera, který svou lásku k dřevu zdědil po svých předcích. S jeho tvorbou jste se již mohli před léty seznámit v oblíbeném televizním pořadu na Primě Vychytávky Ládi Hrušky. Sháníte originální dárek nebo máte zájem o nábytek na míru? Tak jste na tom správném místě!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.