Domů » Ostatní » Byt v Praze je skvělá investice nejen na stáří
mojebydleni.info byty u parku nahledovy

Byt v Praze je skvělá investice nejen na stáří

Čvc 30, 2020
Publikoval:
21 přečtení

Bydlet potřebuje každý a nesporné je, že mít byt v osobním vlastnictví je v dnešní době skutečně velkou výhodou. Mít dobré zázemí znamená radost ze života, ale také životní jistotu. Rodina se zakládá mnohem snáze, a to jistě není jediné pozitivum. Je pravdou, že v Praze by dnes chtěl bydlet snad každý, když si trochu vypůjčíme a upravíme známý jižní slogan. Dostatek míst pro odpočinek a zábavu, ale také spoustu atraktivních pracovních příležitostí. Přesně o tom je naše hlavní město…

Pětipokojový byt nebo spíše malá garsonka?

Když se řekne prodej bytu Praha 3, mnozí si vzpomenou na Žižkov, místo, kudy kráčela česká historie a které čekají v příští generaci velké změny. Vyroste zde velké centrum, plné obchodů, ale také nových pracovních míst. Cesta do práce tak nemusí být dlouhá, stejně tak jsou v okolí i parky, bary, restaurace a další místa, díky nimž je život příjemnější.

Vybírat můžete z bytů dispozice 1+kk, nicméně k mání je také pětipokojový byt. V případě zájmu jsou v nabídce i byty s předzahrádkou nebo prostornou lodžií, kde si můžete dát po rušném dni v práci odpolední kávu. Co si ještě více přát, že?

mojebydleni.info byty u parku 01

Moderní bydlení aneb Žižkov se vším všudy

Dnešní standardy jsou jasně dané, moderní domácnost musí působit vzdušně, dostatek prostoru je sázkou na jistotu. Byty v Praze na Žižkově s tím samozřejmě počítají a nabídnou také perfektní občanskou vybavenost. Jde totiž o lokalitu, kde najdete lékárny, vysoké školy, markety i autoservisy, stejně jako velmi pestrou řadu dalších malých prodejen.

Není nutné dojíždět na druhý konec města kvůli klíčovým službám, naopak, vše potřebné najdete doslova za rohem. Udělejte si procházku třeba na vinice na Vítkově a připomeňte si slavné časy regionu, kdy Karel IV. pěstoval vinnou révu ve velkém!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.