Domů » Inspirace » Tip na levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

Tip na levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

Čvc 29, 2018
Publikoval:
201 přečtení

Táhne vás to do hlavního města? Chcete žít v centru všeho dění, vydělávat více? Jste single nebo žijete v páru a nejste schopni platit vysoké nájemné? Zajímejte se o Rezidenci, kde se dá bydlet levně, komfortně a s výhodou klidné lokality i blízkosti centra.

Šance na dlouhodobý pronájem i nocování na několik dní

Jako startovací bydlení pro ty, kdo chtějí v Praze najít štěstí a ještě nejsou zcela rozhodnuti, jestli zde opravdu chtějí strávit celý život, se dá označit výhodný pronájem bez realitky Praha, který nabízí Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení s nabídkou garsoniér, případně bytů 1+kk. Každý byt má vlastní sociální zařízení a novou kuchyňskou linku.

Co se týče ceny, drží se hluboko pod pražským průměrem. Navíc je velkou výhodou, že nemusíte mít našetřené peníze, abyste zaplatili kauci ve výši několika nájmů, jak bývá zvykem. Předem zaplatíte pouze kauci ve výši 10 000 Kč, což by neměl být problém. Pravidla pro nájemce jsou vždy stejná – byt se pronajímá na 12 měsíců s možností prodloužení a bydlet v něm mohou maximálně 3 osoby.

Rezidence Topolová nabízí kromě pronájmu i ubytování na několik dní či dokonce týdnů. Má k dispozici pokoje typu hostel nebo penzion a pronajmout se zde dá dokonce i apartmán. Koukněte se, jak levné ubytování v Praze vypadá a vyrazte sem třeba na výlet s celou rodinou.

Výhodná koupě v omezeném množství

Rezidence Topolová stojí na lukrativním místě na Praze 10. Tato městská část nabízí plnou občanskou vybavenost a její výhodou je velké množství zeleně. Od Rezidence navíc stačí ujet cca 15 minut metrem a jste v centru. Pokud byste zde chtěli bydlet, nabídka vás potěší. V Rezidenci jsou k mání atypické byty za výhodné ceny. I v tomto případě se ceny drží nízko. Máte-li o byt zájem, nejdříve se zaměřte na vlastní finance. Pravidla pro poskytování hypoték se změnila a už není tak snadné úvěr získat. Komplexní informace o hypotečních úvěrech a podmínkách najdete zde. Nabídka bytů je hodně omezená, proto jednejte rychle, ať vám výhodná koupě neuteče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *