Domů » Doplňky » Správné uspořádání lednice šetří peníze

Správné uspořádání lednice šetří peníze

Čvn 14, 2018
Publikoval:
714 přečtení

Už jste někdy četli článek podobného tématu? Pravděpodobně ne, že? Přitom správné uspořádání lednice vám ušetří finance, které můžete investovat do doplňků, nebo třeba nového kávovaru. Poradíme vám, jak na to.

Velikost lednice je klíčová

Pokud vy a vaši spolubydlící tvoříte partičku o 4 lidech, je vhodné pořídit si větší lednici, klidně tzv. americkou. Můžete si tak být totiž jistí, že velikost lednice je pro vás jako dělaná. Velikost je totiž klíčová. Velká lednice, jejíž velikosti ani nevyužijete, ve vás bude zbytečně budit pocit, že je prázdná a nemáte nic k jídlu. Pokud si myslíte, že velká lednice je pro vás zbytečná, ačkoliv je samozřejmě krásná a elegantní, vsaďte raději na menší verzi. Málo je někdy více. Při správném uspořádání ušetříte také prostor.

Feng shui v lednici

Samozřejmě si děláme legraci. Nic takového neexistuje. Až si ale srovnáte lednici, jak máte, uvidíte, že to trochu feng shui bude připomínat a každý, kdo vaše lednicové království navštíví, vám bude závidět.

Tipy, jak na to:

  • Boxy na dně lednice jsou tam z nějakého důvodu. Využijte těchto chytrých boxů a uložte do nich všechnu zeleninu. Bude déle čerstvá a jen tak se vám nezkazí.
  • Každá přihrádka pro jeden druh jídla. Tu nejvýše využijte např. pro pití, pivo, víno. Pod ní můžete dát mléčné výrobky jako jogurty, mléka, sýry.
  • Nesnažte se svou lednici „přecpat“, aby byly přihrádky úplně plné. Většinou je takový způsob „zásobování“ nepřehledný a sami uznejte, že kolikrát zapomenete na to, že jste takovou potravinu vůbec kupovali a bohužel už je dávno zkažená a můžete ji vyhodit.

Pořádkem v lednici docílíte přehlednosti. Budete mít přehled o tom, co v lednici máte za suroviny a co vám chybí. Vyhnete se tak zbytečnému utrácení za jídla, která v lednici už máte, jen jsou schované a nevíte o nich.

Foto: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.