Domů » Doplňky » Svítidla do kuchyně

Svítidla do kuchyně

Dub 13, 2018
Publikoval:
359 přečtení

V dnešní době už tomu není tak, že kuchyni osvětluje centrální svítidlo a tomu dopomáhá závěsné svítidlo nad stůl. V současné době je velmi široká nabídka kuchyňského osvětlení, které je vysoce funkční a dostane se vám kvalitního světla přesně na ta místa, kde je nejvíce zapotřebí. Jedním z nevyužívanějších kuchyňských svítidel je osvětlení pracovní desky kuchyňské linky. To bývá velmi jednoduše připevněno pod horní skříňky linky. Dokonale osvětlí pracovní plochu a vy nejen, že výborně uvidíte na to, co máte pod rukama, ale především jde také o bezpečnost. Dostatek světla přináší zároveň i velmi dobrou viditelnost.

Variant na výběr je celá řada

Tato svítidla jsou vyráběna z různých materiálů, designově běžná i jedinečná, samozřejmostí je důležité vybírat i podle světelného zdroje, který může ovlivňovat intenzitu záření a také jeho barvu, zejména teplou či studenou bílou. Některé typy mají zabudovaný spínač/vypínač nebo dokonce zásuvku. Jestliže nemáte v kuchyni centrální osvětlení v podobě lustru, velmi využívanou variantou jsou zápustná bodová svítidla, která se umisťují do horní části linky. U bodového typu osvětlení máte jistotu, že vám bude dodávat světlo stabilně na určitá místa. Některé typy jsou dokonce výklopné do různých úhlů. Pro zajištění dostatku světla je vhodné umístit více kusů bodovek po obvodu horních skříněk.

Když potřebujete osvětlit velký prostor

Jestliže máte prostornější kuchyň, případně kuchyň propojenou i s jídelnou, vybírat můžete z široké nabídky závěsných svítidel a lustrů, které se rovněž mohou lišit designem, materiálem, počtem světelných zdrojů, velikostí a barvou. Díky široké nabídce určitě najdete to správné osvětlení, které bude splňovat vaše přání. Kromě lustru můžete do prostorné kuchyně či jídelny umístit moderní lankový nebo kolejnicový světelný systém, který působí velmi vzdušně a moderně. Tento typ osvětlení je velmi variabilní, můžete si určit počet světelných bodů, které můžete nastavit do libovolné vzdálenosti od sebe, jednotlivé spoty jsou navíc výklopné či otočné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *