Domů » Stavba a rekonstrukce » Stavba svépomocí pro a proti

Stavba svépomocí pro a proti

Říj 17, 2018
Publikoval:
159 přečtení

Ještě předtím, než se rozhodnete, zda si své hnízdo lásky postavíte sami nebo ho raději svěříte do rukou profesionálních stavebníků, je potřeba sepsat si seznam všech pro a proti. Je to totiž velké rozhodnutí, u kterého byste měli brát v potaz všechny detaily, které by mohly rozhodnout. A s tímto pekelným rozhodováním vám samozřejmě pomůžeme.

PRO – postavte si sami svůj sen

  • U všeho jste přítomni vy osobně.
  • Životní zkušenost. Stavba svépomocí vám dodá životní lekci příjemných i nepříjemných okamžiků.
  • Finanční úspora. Sami dohlédnete a nakoupíte vnitřní vybavení, které se dá nakoupit levněji třeba u našich sousedů v Polsku.

PROTI – ušetřete svůj volný čas

  • Postavit si dům svépomocí vám zabere téměř všechen volný čas, který máte. Můžete zapomenout na výlety, kina, večeře s přáteli. Na stavbě budete od rána do večera.
  • Nemůžete vědět všechno. Studovat na Youtube, jak se dělají sádrokartonové příčky, není tím nejlepším způsobem, jak stavět něco, co má vydržet minimálně dalších 30 let.
  • Ztráta času se stavebním povolením. Stavební firmy, které by vám váš milovaný domov postavili, nabízí i službu, že za vás oběhají všechna potřebná stavební řízení. Při stavbě svépomocí na tento boj s úřady budete sami. Chce to pevné nervy, jste na to připravení?

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *