Domů » Stavba a rekonstrukce » Stavba svépomocí pro a proti

Stavba svépomocí pro a proti

Říj 17, 2018
Publikoval:
260 přečtení

Ještě předtím, než se rozhodnete, zda si své hnízdo lásky postavíte sami nebo ho raději svěříte do rukou profesionálních stavebníků, je potřeba sepsat si seznam všech pro a proti. Je to totiž velké rozhodnutí, u kterého byste měli brát v potaz všechny detaily, které by mohly rozhodnout. A s tímto pekelným rozhodováním vám samozřejmě pomůžeme.

PRO – postavte si sami svůj sen

  • U všeho jste přítomni vy osobně.
  • Životní zkušenost. Stavba svépomocí vám dodá životní lekci příjemných i nepříjemných okamžiků.
  • Finanční úspora. Sami dohlédnete a nakoupíte vnitřní vybavení, které se dá nakoupit levněji třeba u našich sousedů v Polsku.

PROTI – ušetřete svůj volný čas

  • Postavit si dům svépomocí vám zabere téměř všechen volný čas, který máte. Můžete zapomenout na výlety, kina, večeře s přáteli. Na stavbě budete od rána do večera.
  • Nemůžete vědět všechno. Studovat na Youtube, jak se dělají sádrokartonové příčky, není tím nejlepším způsobem, jak stavět něco, co má vydržet minimálně dalších 30 let.
  • Ztráta času se stavebním povolením. Stavební firmy, které by vám váš milovaný domov postavili, nabízí i službu, že za vás oběhají všechna potřebná stavební řízení. Při stavbě svépomocí na tento boj s úřady budete sami. Chce to pevné nervy, jste na to připravení?

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.