Domů » Ostatní » Atraktivní pražská lokalita láká na stylové bydlení i dostupnost služeb

Atraktivní pražská lokalita láká na stylové bydlení i dostupnost služeb

Čvc 19, 2019
Publikoval:
187 přečtení

Spoustu lidí v současnosti hledá klidné bydlení, ale nechce se připravit o možnosti městského způsobu života. S tím je samozřejmě spojené určité pohodlí a dostupnost občanské vybavenosti, možnosti nakupování a kulturního vyžití. Pokud je toto také váš sen, tak se může poměrně jednoduše stát skutečností. Pojďme si představit jednu z atraktivních pražských lokalit, kde vzniká moderní bydlení, které vám poskytne vše, co hledáte.

Klid a městský život v jednom

Tato lokalita se nachází na Žižkově a doslova na dosah vám nabídne živoucí město. V přilehlém okolí totiž jsou restaurace, hospůdky, nebo třeba možnost navštívit nedaleké kino Aero. Nemusíte proto ani nikam složitě cestovat, postačí pár minut chůze pěšky. Nákupy si zase užijete díky blízkosti Vinohrad. Byty v Praze na Žižkově ale kromě městského ruchu nabízejí také klid přilehlého parku Židovské pece nebo sady Na Krejcárku či Parukářka.

Samotné bydlení poskytuje díky členité architektuře budov balkony i lodžie, které zajišťují dostatek soukromí. Celkem tady bude k dispozici:

  • 342 moderních bytů
  • V pěti rezidenčních objektech

Všechny budovy se budou nacházet v ulici Malešická, přičemž jsou zde k dispozici varianty od 1+kk po 5+kk. Byty na prodej v Praze 3 je možno si také rezervovat. Pokud budete chtít, lze rovněž zajistit výhodné podmínky financování, díky kterým se pro mnohé může stát bydlení dostupnějším. V dnešní době vysokých cen je to více než vítaná možnost.

Místo pro aktivní životní styl

V okolí rezidenčních objektů existuje samozřejmě mnoho možností sportovního vyžití. Je to zejména cyklostezka skrz vrch Vítkov, a kdo to zde zná, tak ví, že ji protíná starý železniční tunel. Okolí bytů, známých jako projekt Na Vackově, bude v budoucnu napojeno na městské centrum, které vznikne na ploše bývalého nákladového nádraží Žižkov a nabídne další možnosti vyžití. Dnes je naprosto ideálním místem nejen pro výkonnostní cyklistiku, ale také pro běh, rovněž park na Balkáně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.