Domů » Interiér » Výběr školního nábytku je zejména o vhodné ergonomii
nabytek

Výběr školního nábytku je zejména o vhodné ergonomii

Srp 31, 2020
Publikoval:
2085 přečtení

Věděli jste, že s nástupem do školy se u dětí prudce zvyšuje tendence k vadnému držení těla, které může následně vyústit k nepříjemným bolestem zad? Při výběru školního nábytku, zejména sedacího školního nábytku je tedy naprosto nezbytné řešit ergonomii, to znamená správné zásady sezení. Vybírejte proto školní nábytek od společností, které školnímu nábytku opravdu rozumí. Pokud si nebudete určitým typem školního nábytku jisti, skvělé poradenství, a samozřejmě i nákup tohoto nábytku, na vás čeká na acinterier.cz.

Ze školy rovnou do kanceláře

A jak je to s kancelářským nábytkemkancelářskými stoly, rohovými psacími stoly, kancelářskými skříněmi a dalším kancelářským nábytkem? Technologie kancelářských stolů se neustále vyvíjí a mění. V současnosti se rychle rozšiřuje trend, kdy v kancelářích mají všichni zaměstnanci výškově nastavitelné kancelářské stoly, a mohou tedy pracovat dokonce i ve stoje. Ať už se přikláníte k modernějšímu pojetí, nebo dáváte přednost osvědčeným principům, kancelářské stoly v různých provedeních a další kancelářský nábytek, který bude vyhovovat vašemu vkusu a vašim potřebám, naleznete v již zmíněném e-shopu acinterier.cz.

Ergonomické židle i pro zdravotníky

Vzhledem k modifikovatelnosti a široké škále příslušenství zdravotnického nábytku na acinterier.cz, je tento zdravotnický nábytek vhodný pro celou řadu prostředí a aplikací: anestezie, operační sály, testování, péče o rány, aj. Uzamykatelné sady zásuvek u zdravotnických skříní poskytují bezpečné skladování různých zdravotnických potřeb, přístrojů, nástrojů a léků.

Kancelářská židle a kancelářský stůl jsou velmi důležitou součástí každého pracoviště, i toho zdravotnického. V případě, že je pracovní prostředí ordinace (zdravotnický nábytek) sestaveno podle všech pravidel ergonomie, půjde zdravotníkům práce jako po másle. A to si všichni přejeme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.