Domů » Doplňky » Seznamte se: nejoblíbenější dekor roku 2018

Seznamte se: nejoblíbenější dekor roku 2018

Lis 12, 2018
Publikoval:
86 přečtení

Od javoru, přes buk a v posledních letech různé druhy dubu jsme se dostali k novému dekoru, který ihned slavil úspěch a bezesporu patří mezi nejoblíbenější dekory roku 2018! I my jsme propadli jeho kouzlu. Je totiž neuvěřitelně nadčasový, originální, neokoukaný a tak zajímavý.

Litý beton

Že šedá a bílá vévodí bytovému designu, není novinkou. Sladit tyto dvě barvy s odstínem dřeva ale pořád nebylo to pravé ořechové. Konečně jsme našli to, co jsme dlouhé roky hledali – dekor litého betonu si nás získal!

Snadná údržba, neviditelný nepořádek

Jednou z největších výhod tohoto dekoru je jeho snadná údržba. Boj s leštěnkou znají moc dobře ti z vás, co mají doma nábytek v lesklém provedení bílé, černé, ale i třeba tmavé dřevo. Vše je vidět! U litého betonu tento boj rozhodně nehrozí. Ba naopak! Dekor v sobě vše schová, takže nejsou tak vidět různé fleky, opotřebování ani poškrábání, což z něj dělá skvělý nadčasový kousek, který bude i za pár let vypadat jako nový! Další výhodou jsou drobky a nepořádek. Prach? Vše je lusknutím prstu neviditelné.

Kombinace s mědí

Pokud toužíte po moderním bytě s luxusními kousky, bezesporu sáhněte po mědi – neboli rose gold. Kombinace rose gold dekorací s nábytkem v odstínu litého betonu si skvěle rozumí a nepřestane vás bavit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *