Domů » Doplňky » Seznamte se: nejoblíbenější dekor roku 2018

Seznamte se: nejoblíbenější dekor roku 2018

Lis 12, 2018
Publikoval:
395 přečtení

Od javoru, přes buk a v posledních letech různé druhy dubu jsme se dostali k novému dekoru, který ihned slavil úspěch a bezesporu patří mezi nejoblíbenější dekory roku 2018! I my jsme propadli jeho kouzlu. Je totiž neuvěřitelně nadčasový, originální, neokoukaný a tak zajímavý.

Litý beton

Že šedá a bílá vévodí bytovému designu, není novinkou. Sladit tyto dvě barvy s odstínem dřeva ale pořád nebylo to pravé ořechové. Konečně jsme našli to, co jsme dlouhé roky hledali – dekor litého betonu si nás získal!

Snadná údržba, neviditelný nepořádek

Jednou z největších výhod tohoto dekoru je jeho snadná údržba. Boj s leštěnkou znají moc dobře ti z vás, co mají doma nábytek v lesklém provedení bílé, černé, ale i třeba tmavé dřevo. Vše je vidět! U litého betonu tento boj rozhodně nehrozí. Ba naopak! Dekor v sobě vše schová, takže nejsou tak vidět různé fleky, opotřebování ani poškrábání, což z něj dělá skvělý nadčasový kousek, který bude i za pár let vypadat jako nový! Další výhodou jsou drobky a nepořádek. Prach? Vše je lusknutím prstu neviditelné.

Kombinace s mědí

Pokud toužíte po moderním bytě s luxusními kousky, bezesporu sáhněte po mědi – neboli rose gold. Kombinace rose gold dekorací s nábytkem v odstínu litého betonu si skvěle rozumí a nepřestane vás bavit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.