Domů » Ostatní » Kreativní nápady na jmenovky a číslování stolů
22619 il 1140xn 3976396008 as751

Kreativní nápady na jmenovky a číslování stolů

Čvn 11, 2024
Publikoval:
75 přečtení

Plánujete svůj velký den a přemýšlíte, jak originálně označit stoly a jaké jmenovky pro hosty, aby mohli snáz nalézt svá místa? Máme pro vás pár skvělých tipů, jak originálně ozdobit a označit vaši stavební tabuli.

Dřevěné jmenovky

I něco tak obyčejného jako je jmenovka se může stát drobnou dekorací, která doplní slavnostní vzhled stolu. Dřevěné svatební cedulky se jménem dokážou přidat k dekoraci stolu jedinečný přírodní prvek. Můžete je nechat gravírovat jmény hostů nebo můžete raději vyrobit papírové kartičky s ručně psanými jmény, pokud upřednostňujete vlastnoručně vyrobené výrobky. Takovéto drobnosti si pak můžou hosté odnést s sebou domů jako drobnou připomínku tohoto významného dne.

Číslování stolů

Číslování stolů pomocí stojacích cedulek je nejen praktické, ale také estetické. Můžete použít dřevěné stojací číslovky na stůl nebo vyřezávaná čísla, které můžete umístit na střed stolu nebo zavěsit na květinové aranžmá. Dřevěné čísla můžete také ozdobit květinami, stuhami nebo krajkou, aby ladily s celkovým stylem svatby. Alternativou můžou být také malé rámečky na fotografie, do kterých umístíte kartičky s namalovanými čísly. Ozdobit čísly stolů můžete i samotné vázy květiny

Vlastnoručně vyrobené

Pokud sami rádi tvoříte, můžete si jmenovky a číslování stolů vyrobit nebo upravit podle svých přání a fantazie. Přírodní dřevo můžete pomalovat barvami ve stylu svatby a ozdobit ho podle svých představ. Na kartičky připsat osobní vzkazy nebo symboly pro osoby, které jsou pro vás důležité – možnosti jsou nekonečné!

Obyčejné papírové jmenovky můžete ozdobit třpytivými kamínky a barvami nebo je propíchnout a doplnit drobnou květinou. Můžete dokonce vyrobit stojánek na jmenovky. Stačí si předem připravit sbírku korkových zátek, ty nahoře napříč rozříznout a umístit kartičku se jménem do zářezu. Jednoduché, praktické a na stole vyniknou.

Svatba je speciální událost, při které budete řešit pravděpodobně všechny možné drobné detaily, jako jsou květiny, osvětlení, jmenovky a číslování stolů a ještě mnohem víc. Protože, jen pokud budete věnovat pozornost i těm nejmenším maličkostem, dokážete připravit nezapomenutelnou svatbu pro všechny zúčastněné. A pokud se pustíte do tvoření, může to být i zábava. Jen ať je váš den plný krásných vzpomínek!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.