Domů » Doplňky » Podzimní výzdoba

Podzimní výzdoba

Říj 27, 2018
Publikoval:
731 přečtení

Podzimní výzdoba patří k těm nejkrásnějším. Podzim se totiž pyšní zbarvením do různých tónů barev, díky čemuž vytvoříte pestrobarevný domov v souladu s přírodou. Prozradíme vám pár tipů na krásnou podzimní výzdobu.

Pro dekorace vyražte do lesa

Do podzimu se zbarvuje také les. Pokud chcete vytvořit krásnou dekoraci z mechu, listí a dřeva, pak určitě vyražte do lesa, kde je všeho dostatek. Načerpáte navíc síly a nadýcháte se čerstvého vzduchu.

Žaludy a kaštany

Podzimní výzdoba se rozhodně neobejde bez žaludů a kaštanů. Anebo rovnou jejich kombinace. Použít je můžete do dekorativní mísy, květináčů, ale i věnců.

Dýně

Nesmíme zapomenout na dýni, která může být zprvu dekorací a poté i surovinou v kuchyni. Je z ní totiž výborná polévka nebo třeba koláč. Dloubání dýní je tradicí Halloweenu.

Listí se svíčkami

Krásně zbarveným listím můžete ozdobit třeba vonné svíčky. Skvělým parťákem budou také šišky, které ještě více podtrhnou kouzlo přírodních prvků.

Dřevo, dřevo, dřevo

Dřevité tóny pronikly i do interiérových trendů, tudíž už se dávno nevztahují jen k podzimu. Pokud ale vsadíte na kombinaci dřeva, listí, šišek nebo kaštanů, získáte krásnou podzimní dekoraci, která vás potěší, i když venku bude sychravé počasí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.